MARIA INNOCENTIA HUMMEL

6 figuriner, Goebel, Tyskland 1930-70-tal.

Barn i olika positioner. Handmålad dekor.
Fyra märkta med stämpel för 1950-1972.
En märkt med stämpel för 1964-1972.
En märkt med stämpel för 1935-1949.
Höjd 11-14,5 cm.

Esineen kunto

Den äldsta med nagg vid basen. En med retusch. Två med obetydlig nagg på håret. Krackelyrer.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V17

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 2 000 SEK

    Tarjottu

    400
    39 EUR
    46 USD

    Pohjahintaa ei ole saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
    217 touko 20:08400SEK
    113 touko 11:57300SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia