OKÄND KONSTNÄR

Skulptur, keramik, signerad Edith Pedersen, Danmark, 1960-tal.

Kvinnobyst. Höjd 26 cm.

Esineen kunto

Någon repa.

Sijainti
Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V18

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Loppuhinta

    716
    69 EUR
    85 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (5 tarjousta)
    1A12 huhti 09:33716SEK
    312 huhti 09:33666SEK
    1A12 huhti 02:15494SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia