PARTI ORDENSMÄRKEN

Bl a Frimurarna, 1900-tal.

Ordenstecken med dödskalle och randigt band, murarspatel med blå-gult band, trekantigt hänge med öga, metallbricka med händer och öga samt texten SH-n, manschettknappar i silver samt pin.

Esineen kunto

Bruksskick.

Sijainti
Frihamnen 16 A, 417 55 Göteborg - V2

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Karin Larsdotter

Göteborg

Karin Larsdotter
Arvioija

karin.larsdotter@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyy:
    CEST

    1 päivä 7 tuntia

    Lähtöhinta: 1 500 SEK

    Tarjottu

    950
    92 EUR
    110 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Muuta korkeinta tarjoustasi
    Tee korkein tarjouksesi
    Tarjouksesi on oltava vähintään 1 000 SEK

    OKKeskeytä

    Tehdyt tarjoukset (9 tarjousta)
    2A17 touko 19:10950SEK
    317 touko 19:10900SEK
    215 touko 16:31800SEK
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia