1054111

TORD BJÖRKLUND

Fåtöljer, ett par, "Klinte", IKEA.

Stomme av förkromat stålrör. Sits, rygg, och armlän av svart skinn. Sitthöjd 38 cm.

Esineen kunto

Slitage. Repor. Fläckar. Skador på stickningar.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

Ota yhteyttä arvioitsijaan

Anna Wessman

Tukholma

Anna Wessman
Arvioija

anna.wessman@bukowskis.com

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    3 600
    345 EUR
    402 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
    119 touko 10:243600SEK
    4A19 touko 10:243500SEK
    419 touko 08:303400SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia