1054111

TORD BJÖRKLUND, fåtöljer, ett par, "Klinte", IKEA.

Stomme av förkromat stålrör. Sits, rygg, och armlän av svart skinn. Sitthöjd 38 cm.

Esineen kunto

Slitage. Repor. Fläckar. Skador på stickningar.

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Ota yhteyttä arvioitsijaan

    Anna Wessman

    Tukholma

    Anna Wessman
    Arvioija

    anna.wessman@bukowskis.com

    Huutokauppa päättyi:
    CEST

    Lähtöhinta: 3 000 SEK

    Loppuhinta

    3 600
    350 EUR
    398 USD

    Pohjahinta on saavutettu

    Tehdyt tarjoukset (20 tarjousta)
    119 touko 10:243600SEK
    4A19 touko 10:243500SEK
    419 touko 08:303400SEK
    Pohjahinta 1 500 SEK saavutettu
    Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia