SEKRETÄR, Karl Johan/Karl Johanstil. 1800- och 1900-tal.

Björk. Rak form, i fronten låda samt klaff med bakomliggande skrivinredning. Höga raka ben. Intarsiadekor. L 104, b 44, h 130.

Esineen kunto

Kompletterade ben, fanér med slitage, slagen låda och lucka. Skador. Avaimet puuttuvat.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä