Paul Jenkins

(Yhdysvallat, 1923-2012)
Paul Jenkins
(Yhdysvallat, 1923-2012)

PAUL JENKINS, färglitografi, sign.

Komposition. Bladstorlek 71 x 54.

Ej examinerad ur ram. Något gulnad.

Lähtöhinta
1 200 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet