SERVERINGSVAGN. Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Variant av modellnummer 2177. Mahogny. Värmeplatta. Hjul av mässing. Längd 82 cm, bredd 61 cm, höjd 72 cm. Formgiven 1954.

Slitage, fläckar, repor.

Lähtöhinta
2 500 SEK