KAFFESERVIS, 8 delar, porslin, Herend, Ungern.

Kanna med lock, 5 koppar med fat, gräddkanna samt sockerskål med lock. Handmålad dekor av blommor i grönt.

Nagg. Slitage.

Lähtöhinta
800 SEK