SPEGELBYRÅ, nyrokoko, 1800-tal.

Bl a rotfanér. Beslag i gulmetall. Fyra ljusarmar. L 86, b 44, h 205.

Sprickor, stötskador samt fanérskador.

Lähtöhinta
1 500 SEK