VITRINSKÅP, art deco, 1920/30-tal.

Glasad överdel med en bakomliggande glashylla. Underskåp med dörrpar. Metalldekor. På fyra fötter. L 110, B 40, H 141. Nyckel finns.

Repor. Nötmärken. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK