NATTDUKSBORD, Josef Frank, Svenskt Tenn.

Teak. Låda samt hyllplan. L 65, b 45, h 62.

Slitage, ytskador. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Alkuperä - Provenienssi

Utrikesdepartementet.

Lähtöhinta
2 200 SEK