BYRÅ, barock, 1700-tal.

BYRÅ, barock, 1700-tal.

Fanér av bla valnöt och ek. Svängd front, tre lådor. Kulfötter. L 118, b 65, h 83.Kompletterad med bl.a nya beslag. Nyckel finns.

Stora fanérskador och slitage. Lösa fanérbitar och beslag medföljer.

Lähtöhinta
4 000 SEK