SYSKRIN PÅ HJUL, 1950/60-tal.

SYSKRIN PÅ HJUL, 1950/60-tal.

Teak. Skrin med skjutbar skiva med underliggande fackinredning. En utdragbar låda. L 61, B 34, H 67.

Slitage. Slitna gummihjul. Skiva med brännmärke.

Lähtöhinta
600 SEK