GOLVLAMPA, lergods, 1960-tal.

GOLVLAMPA, lergods, 1960-tal.

Polykrom dekor av tranor. Skärm i vit textil. H exkl skärm 63.

Nagg. Skärm skör och med fläckar.

Lähtöhinta
800 SEK