SPEGELBYRÅ, 1800-talets slut.

SPEGELBYRÅ, 1800-talets slut.

Mahogny. Uppsats med spegel, fem lådor. L 76, b 45, h 152.

Slitage, skador.

Lähtöhinta
2 000 SEK