114019

Adriaen Brouwer

(Alankomaat, 1605-1638)
Adriaen brouwer, hans art, olja på duk, 1600/1700-tal.

ADRIAEN BROUWER, hans art, olja på duk, 1600/1700-tal.

Figurscen. 23 x 27.

Duk med skador, hål.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK