MATSERVIS, 97 delar. Porslin. Meissen-kopia.

"Lökmönstret"-kopia, diverse tillverkare. 14+3 mattallrikar, 12 djupa tallrikar, 4 mattallrikar helblond, 12+3 assietter, 19 mindre assietter, 8 assietter helblond, 8 kuverttallrikar, 3 kuverttallrikar helblond, 3 stekfat, 4 karotter, skål, 2 karotter med lock, sockerskål med lock.

Sprickor, nagg, lagningar.

Lähtöhinta
3 000 SEK
Tilaa uutiskirjeemme