SERVISDELAR. 46 delar. Flintgods. Köpenhamns fajancefabrik.

Aluminia "Påfugl" av Oscar Willerup.
9 mattallrikar, 10 sopptallrikar, 11 förrättstallrikar, 8 brödassietter, 2 karotter, 4 uppläggningsfat, såsskål och bringare.

Enstaka nagg, krackelyrer och missfärgningar.
8 skadade delar medföljer.

Lähtöhinta
4 000 SEK