SALONGSGRUPP, 5 delar, sengustaviansk stil 1900-talets början.

Vitmålad med guldmålad pastellagedekor. Dekor av bla fleuroner och lagerstav. Lätt bakåtsvängda stoppade ryggar med sk nollgaller, bladhölstrade ben. Soffa, l 189, djup 65. Ett par karmstolar, ett par stolar.

Esineen kunto

Slitage, sprickor. Fläckad, sliten och skadad klädsel.

Mitä kuljetus maksaa?

    Kaikki hinnat ovat alustavia.

    Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

    Puhelin
    Lähetä viesti

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä