117457
SALONGSGRUPP, 5 delar, sengustaviansk stil 1900-talets början.
Salongsgrupp, 5 delar, sengustaviansk stil 1900-talets början.

Vitmålad med guldmålad pastellagedekor. Dekor av bla fleuroner och lagerstav. Lätt bakåtsvängda stoppade ryggar med sk nollgaller, bladhölstrade ben. Soffa, l 189, djup 65. Ett par karmstolar, ett par stolar.

Slitage, sprickor. Fläckad, sliten och skadad klädsel.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
7 000 SEK