SOFFBORD. Bruno Mathsson. "Karin".

Förkromat underrede med hjul. Glasskiva. L 124, b 80, h 45.

Repor och slitage. Stora nagg, bitar borta i hörnorna.

Lähtöhinta
800 SEK