Kellot
117845
VÄGGPENDYL, gustaviansk stil. Robert Engström. 1900-talets mitt.
VÄggpendyl, gustaviansk stil. robert engström. 1900-talets mitt.

Förgylld. Porträttmedaljong och kärve. Pendel och nyckel. H 70.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK