Lasi Muut
118675

VAS samt SKÅL, glas, sent 1800-tal.

Vas samt skål, glas, sent 1800-tal.

Ametsitfärgade. H 17-19.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 200 SEK