BYRÅ, regency, England, tidigt 1800-tal.

Mahognyfanér, blindträ av ek. Rundad front med fyra lådor. L 86, b 48, h 76.

Ställvis hårt slitage, sprickor, övre två lådorna saknas lås. Nyckel saknas.

Lähtöhinta
2 000 SEK