Taide Grafiikka
119725
TRÄSNITT, 3 st, senare tryck, Japan, 1900-tal.
TrÄsnitt, 3 st, senare tryck, japan, 1900-tal.

Efter Sharaku: Man med solfjäder 36x24. Efter Eishi: Kvinna med snäckor 36x24. Efter Kiyonaga: Badande kvinna 37x24.

Gulnade, veck, smärre fläckar. Ej examinerade ur ram.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Gun Kessles samling.

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK