120099

BORDSPENDYL, omkring 1800-talets mitt.

Rund urtavla, kvadratisk sockel. Krön av Konung Karl XIV Johan till häst. Förgylld metall. H 45.

Delar saknas, lösa delar, slitage.

Lähtöhinta
4 000 SEK