SPEGEL, Louis XVI, nordeuropa sent 1700/1800-tal.

Bronserad. Rektangulär ram med rikt dekor av bla fleuroner samt genombrutet krön i form av girlander och korsad fackla med pilkoger. Fasettslipat glas. H 120.

Slitage, smärre skador och lagningar.

Lähtöhinta
4 500 SEK