KARMSTOLAR, ett par, Gustavianska, signerade AAS, Anders Andersson, Strekered/Lindome. 1700-tal.
Seat height 41, back height 88-89 cm.
Kunnostettu. Vähäistä kulumaa. Kuivahalkeamia.
RuotsiPuhelin maanantai – perjantai klo 9–13+46 8-614 08 00
SuomiPuhelin maanantai - perjantai klo 9–13+358-9-668 91 10