122947

SALONGSBORD, 1920/30-tal.

Salongsbord, 1920/30-tal.
Salongsbord, 1920/30-tal.

Björk. Rund skiva med kannelerat pelarben. Diam 80, h 71.

Slitage, skiva med fuktfläckar. H 71, diam 80.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK