SKRIVBORD, nyrenässans, omkr 1900.

Ekfanerat. I sargen tre lådor. 2 hurtsar med skåp, inredning med lådro resp hyllor. L 131, b 70, h 77.

Bruksslitage, smärre skador. Nyckel saknas. Avaimet puuttuvat.

Lähtöhinta
1 800 SEK