128207
KARMSTOL, senbarock, 1700-talets första hälft.
Karmstol, senbarock, 1700-talets första hälft.

Brunbetsad med svängt ryggkrön, rak balusterbricka, stoppad sits, svängda armlän, svängda framben med fotkryss.

Slitage, skador, lagningar och kompletteringar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK