SERVISDELAR, 43 st, porslin, "Ostindia", Rörstrand.

4 st, tekoppar, diam 11,5 med fat. 22 st assietter, diam 18. 15 st kaffekoppar, diam 8 med fat. Sockerskål, h 9,5 samt såsskål, h 9. 5 st estra tefat medföljer.

Slitage samt nagg.

Lähtöhinta
1 800 SEK