VASER, 3 st, stengods. Bla Stig Lindberg, Gustavsberg "Reptil".

Olika modeller. Vit harpälsglasyr, h 31 Carl Harry Stålhane, Rörstrand. Grönglaserad, h 22 Gunnar Nylund, Rörstrand samt gulglaserad, h 22.

Slitage, krackelyrer.

Lähtöhinta
800 SEK