MATBORD, Sam Larsson för Dux.

MATBORD, Sam Larsson för Dux.

Rund laminatskiva på fyra kromade spännben. H 69, diam 120.

Slitage. Repor. Smärre kantskada.

Lähtöhinta
1 200 SEK