130015

SNURRFÅTÖLJ, "Mondo", Karl-Erik Ekselius, JOC, Vetlanda, 1960/70-tal.

Snurrfåtölj, "mondo", karl-erik ekselius, joc, vetlanda, 1960/70-tal.

Mattpolerad aluminium. Häftad klädsel i mörkgrå ylle.

Slitage. Klädselm med ställvis hårt slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK