BÖCKER. TESSIN, CARL GUSTAF, Gammal mans råd til en ung prins, 2 band, tryckt hos Lars Salvius, Stockholm 1756.

Helskinnband med upphöjda bind.

Slitage och smärre skador banden.

Lähtöhinta
2 500 SEK