BOKSKÅP, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Två lådor i underdel. Dörrpar med vitrin med bakomvarande hyllinredning. L 112, b 40, h 230.

Kompletterat, renoverat, bruksslitage, smärre sprickor.

Lähtöhinta
8 000 SEK