Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Japanese Prints & Works of Art – Winter edition F706
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
Layered Living E1282
Huutokauppa:
Statement Pieces – Lighting E1270
Huutokauppa:
Paavo Tynell "The elegance of light" E1280
Huutokauppa:
The Collector’s World – Part One E1312
Huutokauppa:

BOKSKÅP, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Två lådor i underdel. Dörrpar med vitrin med bakomvarande hyllinredning. L 112, b 40, h 230.

Kompletterat, renoverat, bruksslitage, smärre sprickor.

Lähtöhinta
8 000 SEK