135933

URVERK TILL GOLVUR. Märkt Sho:Walker Strathaven. Troligen 1800-tal.

Mässing med förgyllda detaljer. Graverad dekor av akantusblad. H 47. Pendel och vev medföljer.

Lösa delar. Repor. Slitage. Skador.

Lähtöhinta
1 500 SEK