Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

PARTI SKEDAR, 6+2+3 st, silver, bl a J S G Lange, Växjö 1802.

Modell gammal svensk, stämplade med Hård af Segerstads vapen. 3 st snarlika spetsig modell. 2 st P A Thomasson, Karlskrona.

Bruksslitage, smärre bucklor.

Lähtöhinta
1 500 SEK