TESERVIS, 25 delar, flintgods, "Excellent" Gefle Porslinsfabrik, 1930/194-tal.

Kanna, sockerskål, 11 st koppar med fat, 12 st assietter.

Enstaka nagg.

Lähtöhinta
1 000 SEK