139

FOLKER, GÖRAN. Olja på duk, sign. o dat. -67.

Folker, göran. olja på duk, sign. o dat. -67.

Geometrisk studie. 73x81.

Bulor, dåligt spänd duk. Vissa rispor.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK