VITRINSKÅP. Empire 1800-talets första hälft.

Nederdel med låda. Mahogny fanérad. Två lösa hyllplan. Senare stenskiva upptill. L 87 B 46 H 158. Krön saknas.

Fanérskada. Lagad. Lösa delar. Maskstunget. Ställvis slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK