MATILDA BÅYSEN (född Sundberg), olja på duk, sign.

Herrporträtt, kopia efter Philippe de Champagne 1667. 115 x 88.

Mindre krackeleringar och färgbortfall.

Lähtöhinta
2 000 SEK