141333

VÄGGLYSTRAR, ett par, 1900-talets första hälft.

Mässing med dekor av bla bandrosett, ensvängd ljusarm vardera. Behängda med slipade sk fotogenprismor. H 36.

Slitage, nagg, pismorna äldre.

Lähtöhinta
1 200 SEK