SOFFBORD, barockstil. Inköpt på Nordiska Kompaniet 1947.

Valnöt sam rödbok. Rund bordsskiva med kopplade balusterben. Diam 90, h 53.

Slitage. Sprickor på foten. Repor.

Lähtöhinta
1 500 SEK