Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:

PARTI CLOISONNÉ, 6 delar, orientaliskt, 1900-talets första kvartal.

Urnor med lock, 3 st, h 10 - 13. Ett saltkar, h 4. Ströare, h 3,5. Fingerborg, h 2,5.

Skador, slitage.

Lähtöhinta
1 500 SEK