SKRIVBORD. Louis XVI-stil Frankrike 1800-tal.

3 lådor i sargen. Kannelerade ben. Bonad. L 99 B 68 H 74. Nyckel finns.

Renoverat. Spricka. Slitage. Repor. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
3 000 SEK