CHIFFONJE. Karl Johan 1800-talets första hälft.

Ek. 3 lådor samt skrivdel. Rombformade nyckelskyltar. Liten kannelyr på benen. L 116 B 90 H 120.

Renoverad. Slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK