KAFFESERVIS, 17 delar, porslin, England. 1800-talets första hälft.

Figur- och landskapsmotiv. 14 kaffekoppar med fat, skål, fat samt kaffekanna. 2 kaffekoppar och ett trasigt kaffefat medföljer.

Nagg, slitage.

Lähtöhinta
3 000 SEK