PARTI SILVER, 6 delar, bla Sverige och England. Sent 1800-tal till sent 1900-tal.
Dosa, Birmingham 1904. Mindre fat "European Secretarial Academy Vienna", 1980-tal. Skålfat, T. Eldh Gävle 1961. Prisbägare, GAB 1938. Tesil. Saltkar, Holland sent 1800-tal. L 9-13.
Slitage, smärre bucklor, repor.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?